Logo
Logo

Godziny zajęć – seniorzy

RODZAJ ZAJĘĆ

GDZIE

KIEDY

Zajęcia taneczno – gimnastyczne TROPS poniedziałek 09:00
poniedziałek 10:00
poniedziałek 11:00
poniedziałek 11:45
piątek 09:00
piątek 10:00
piątek 11:00
piątek 11:45
Zumba Trops poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 13:00
środa 13:45
środa 17:00
czwartek 10:00
czwartek 18:00
piątek 12:45
piątek 13:30
Zdrowy Kręgosłup TROPS wtorek 11:00
wtorek 12:00
czwartek 11:00
czwartek 12:00
Aktywny Senior TROPS czwartek 13:00
Ćwiczenia Równoważne TROPS wtorek 17:00
czwartek 09:00
Ćwiczenia Gimnastyczne STOP UPADKOM TROPS poniedziałek 12:45
poniedziałek 13:35
poniedziałek 14:30
poniedziałek 15:20
poniedziałek 16:10
środa 09:00
środa 09:45
środa 10:35
środa 11:20
środa 12:05
Stretching & Relaks TROPS poniedziałek 17:00
Rozciąganie TROPS wtorek 13:00
Aqua-aerobik Atlantis basen Atlantis poniedziałek 09:30-10:15
wtorek 09:30-10:15
piątek 09:30-10:15
Aquafitness City-Zen poniedziałek 08:45
poniedziałek 09:30
wtorek 08:45
wtorek 09:30
wtorek 10:15
wtorek 11:00
wtorek 11:45
środa 11:00
środa 11:45
środa 12:30
piątek 08:45
piątek 10:15
piątek 11:00
piątek 11:45
piątek 12:30
piątek 13:15
Ball – shape City-Zen poniedziałek 09:15
poniedziałek 11:15
wtorek 10:15
wtorek 11:15
wtorek 12:30
środa 11:15
środa 12:30
środa 19:30
czwartek 10:15
czwartek 11:15
czwartek 17:00
piątek 10:15
piątek 11:15
Spinning (indoor cycling) City-Zen poniedziałek 17:00
Zajęcia na siłowniach zewnętrznych (Rajmund Sobkowiak) os. Lecha wtorek 08:00-09:00
piątek 08:00-09:00
os. Tysiąclecia poniedziałek 08:10-09:10
czwartek 08:10-09:10
os. Czecha wtorek 09:10-10:10
piątek 09:10-10:10
os. Rusa poniedziałek 09:20-10:20
czwartek 09:20-10:20
os. Orła Białego poniedziałek 10:30-11:30
czwartek 10:30-11:30
Park Wieniawskiego poniedziałek 18:00-19:00
czwartek 12:00-13:00
os. Powstań Narodowych środa 08:10-09:10
Unii Lubelskiej wtorek 10:20-11:20
os. Zwycięstwa poniedziałek 12:00-13:00 (od 21.05.2018)
Nordic Walking (RS) – zbiórka-ul. Chartowo 5 Malta środa 09:20-11:20
Zdrowy kręgosłup Klub Krąg poniedziałek 14:30-15:30
Aerobic taneczny + wzmacnianie poniedziałek 15:30-16:30
Aqua Senior Basen Morasko (ul. Zagajnikowa) poniedziałek 11:00
poniedziałek 12:00
wtorek 11:00
Gimnastyka na matach KS Sobieski wtorek 16:00
czwartek 16:00
Nordic Walking Rusałka piątek 09:30
Lasek Dębiński czwartek 09:00
Lasek Dębiński czwartek 10:15
Lasek Marceliński poniedziałek 10:30
Żurawiniec wtorek 09:00
Zdrowy kręgosłup Klub Seniora Raszyn wtorek 13:00
Górczyn piątek 11:00
Aqua-aerobik Gold basen Aquapos piątek 12:30
basen Olimpia wtorek 13:15
wtorek 14:00
wtorek 14:45
Zumba dla seniorów Górczyn piątek 10:00
Gimnastyka rehabilitacyjna osób starszych Klub Seniora 82 wtorek 15:00
Brydż sportowy ul. Unii Lubelskiej 1 wtorek 12:00-14:00
Joga Wlkp. TKKF wtorek 12:30-13:30

Szczegóły na temat zajęć w zakładce OPIS ZAJĘĆ w menu po lewej stronie.