Pomóż nam! Bez Twojego głosu program Trener Senioralny może zniknąć.

Pomóż nam! Oddaj swój głos na projekt nr 44 w głosowaniu na Poznański Budżet Obywatelski >>Oddaj głos ->kliknij TU<<Projekt Trener Senioralny finansowany jest praktycznie w całości ze środków z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Od trzech lat dzięki głosom Poznaniaków udawało się te środki uzyskiwać. Jednak bez Waszej pomocy, zajęcia w 2018 nie odbędą się.

Prosimy WAS o pomoc!

Spełnijcie swój obywatelski obowiązek i oddajcie głos na projekt nr 44- Trener Osiedlowy i Trener Senioralny- darmowe zajęcia ruchowe dla dzieci, młodzieży i seniorów z terenu miasta Poznania.

Wystarczy wejść na stronę https://pbo2018.um.poznan.pl/i/pbo-2018/voting , zaznaczyć projekt nr 44 i na dole formularza uzupełnić niezbędne dane a następnie kliknąć oddaję głos.

Tylko dzięki Waszym głosom uda się kontynuować ten największy w Europie zespolony program profilaktyki ruchowej dla dzieci, młodzieży i seniorów!

Serdecznie zapraszamy również na nasze profile na Facebook.com

www.facebook.com/TrenerOsiedlowy

www.facebook.com/TrenerSenioralny

i zobaczcie jak dzieci, młodzież i seniorzy walczą aby projekt był w 2018 roku kontynuowany.

Dziękujemy!