Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń placówek chcących brać udział w programie w 2021 roku!

Jeżeli chcecie aby w Waszej szkole w 2021 roku działał Trener Osiedlowy, koniecznie poproście swojego Dyrektora o zgłoszenie placówki do naszego programu!

Fundacja na rzecz AWF Poznaniu, zaprasza placówki oświatowe z terenu miasta Poznania, posiadające w swoich zasobach boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz pomieszczenia umożliwiające prowadzenie zajęć w razie niepogody, do udziału w komponencie „Trener Osiedlowy” realizowanym w ramach projektu „Trener Osiedlowy, Trener Senioralny, Trener Przedszkolaka”.
Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych animatorów absolwentów lub studentów ostatnich lat poznańskiej AWF w okresie kwietnia do grudnia 2021 r.
Należy podkreślić, że działania te nie wiążą się z żadnymi kosztami dla szkoły. Jedynym warunkiem jest bezpłatne udostępnienie boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią oraz w razie niepogody sali gimnastycznej lub innego pomieszczenia do prowadzenia zajęć, we wspólnie ustalonych godzinach.
Zgłoszenia placówek przyjmujemy do 28.03.2021 r. na kontakt mailowy pod adresem: awftrener@gmail.com lub listownie na adres Fundacji.

Zgłoszenia mogą być wysłane wyłącznie przez Dyrektora lub osobę przez niego upoważnioną.
Ilość szkół mogących uczestniczyć w działaniach jest ściśle określona. Nie ma możliwości wybiórczej współpracy tj. np. „Trener tylko na wakacje”. O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność zgłoszeń, lokalizacja boiska, współpraca w latach zeszłych oraz zakres bezpłatnego udostępnienia infrastruktury (np. sala gimnastyczna).