Obozy Trenera Osiedlowego już za nami.

Bezpiecznie zakończyliśmy ostatni z trzech turnusów obozów sportowo- rekreacyjnych Trenera Osiedlowego AWF. Łącznie w aktywnym wypoczynku udział wzięło blisko 300 dzieci. W każdym z pięciodniowych turnusów, uczestnicy realizowali podobny program, różniący się szczegółami wynikającymi z dostosowania zajęć do ich wieku. Wśród punktów programu warto wyróżnić zajęcia na kajakach, łodziach wiosłowych, surwiwal, gry logiczne, bieg patrolowy czy kanapy wodne. Podczas drugiego turnusu, obóz wizytowała dr Ewa Bąk- Dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania wraz z zastępcą dyrektora Maciejem Piekarczykiem. To własnie dzięki środkom z Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania i Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego te wakacje dla wielu poznańskich dzieciaków były niezapomniane.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej na naszym profilu Facebookowym:

TURNUS PIERWSZY 18-22.08.2017r.

TURNUS DRUGI 22-26.08.2017 r.

TURNUS TRZECI 26-30.08.2017 r.