Finał wakacyjnego turnieju DECATHLON CUP, już w niedzielę 13 sierpnia!

Już w najbliższą niedzielę 13 sierpnia pomiędzy godziną 10:00 a 11:45 na boiskach treningowych Lecha Poznań, przy ulicy Bułgarskiej, odbędzie się wielki finał wakacyjnego turnieju piłki nożnej „Decathlon CUP”. Organizowany od 2012 roku w ramach programu Trener Osiedlowy, ma niezmiennego patrona, sklep sportowy, współfinansujący nagrody. Turniej w tym roku, po raz pierwszy organizowany we współpracy i pod patronatem Lecha Poznań, cieszy się dużą popularnością. Do ścisłego finału z grupy „A” przeszły dzieci z os. Lecha oraz z boiska na Głuszynie. Finał w grupie „B” rozegrają zespoły z boisk przy ulicy Hangarowej, oraz z osiedla Batorego. W eliminacjach udział wzięło blisko 600 dzieciaków z rocznika 2010 lub młodszych. Od 13 czerwca, zespoły z poszczególnych boisk, biorących udział w programie rozgrywały spotkania turniejowe, na terenie całego Poznania. 25 lipca na boisku przy ul. Jarochowskiego podczas rozgrywania jednej z eliminacji, w ramach niespodzianki uczestników programu odwiedziło trzech zawodników Lecha Poznań: Filip Bednarek, Filip Marchwiński oraz Filip Szymczak. Dzieciaki miały okazję „zbić piątkę” z piłkarzami, porozmawiać a nawet wykonać wspólne zdjęcie czy zdobyć autograf. Bonusową atrakcją był strzał bramkarzowi „Kolejorza” do bramki. Na finał organizatorzy przygotowali , atrakcje a dla zwycięzców czekają nagrody oraz mamy nadzieję brawa publiczności.

Projekt Trener Osiedlowy finansowany jest ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania, w ramach Poznański Budżet Obywatelski
Działamy na najlepszym sprzęcie od Decathlon Poznań.