Fundacja na rzecz AWF realizatorem programu w 2021 roku.

Jest nam bardzo miło poinformować Was, iż 15 lutego 2021 roku, Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania, powierzył Fundacji na rzecz AWF do realizacji program Trener Osiedlowy, Trener Senioralny, Trener Przedszkolaka. W chwili obecnej trwają intensywne prace przygotowawcze do nowej edycji. Zajęcia rozpoczną się nie wcześniej niż od połowy kwietnia, oczywiście w zakresie możliwym do realizacji zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami w związku pandemią COVID19. Już teraz namawiajcie Dyrektorów swoich szkół, do zgłaszania do nas swojej placówki. Zapraszamy do śledzenia naszej strony gdzie pojawiać będą się bieżące informacje oraz jak zawsze do obserwowania naszego fanpage na Facebooku. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się zrealizować wszystkie zaplanowane działania.