Fundacja na rzecz realizatorem programu w 2023 roku.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że decyzją Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania, Fundacja na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego została operatorem programu Trener Osiedlowy, Trener Senioralny, Trener Przedszkolaka na rok 2023.

Zajęcia planujemy uruchomić tak szybko jak się da! Część zajęć Trenera Senioralnego ruszy jeszcze lutym tego roku.
Zajęcia w ramach komponentu Trenera Osiedlowego  powinny rozpoczynać się w okolicach maja 2023 roku.

Warto wspomnieć, że jest to już 15- jubileuszowa edycja naszego programu!

Jak co roku oczekiwać będziemy na zgłoszenia chęci uczestnictwa od szkół. Jeśli zależy Wam, aby Wasze boisko uczestniczyło w tej edycji programu, zgłoście taką chęć Dyrektorowi Waszej szkoły!

Czekamy również na kandydatów na Trenerów Osiedlowych. Już niedługo ogłosimy rekrutacje na to stanowisko.

Proszę nie zasypujcie nas pytaniami „czy będzie szkoła XYZ”, „Czy będzie trener  XYZ”. Pracujemy nad tym aby jak najwięcej osób mogło korzystać z najlepszych zajęć z Trenerem Osiedlowym!

Zespół zarządzający projektem.