Nabór szkół do komponentu TRENER OSIEDLOWY.

Fundacja na rzecz AWF Poznaniu, zaprasza szkoły z terenu miasta Poznania do udziału w komponencie „Trener Osiedlowy”. Należy podkreślić, że udział szkoły w projekcie nie wiąże się z żadnymi kosztami. Jedynym warunkiem, niemniej KONIECZNYM jest bezpłatne udostępnienie przez szkołę boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią oraz w razie niepogody pomieszczenia do prowadzenia zajęć.
Zgłoszenia chętnych szkół w terminie do 07.04.2024 r. na kontakt mailowy pod adresem: awftrener@gmail.com.
Ilość szkół mogących uczestniczyć w działaniach jest ściśle określona. Nie ma możliwości wybiórczej współpracy tj. np. „Trener tylko na wakacje”. O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność zgłoszeń, lokalizacja boiska, współpraca w latach zeszłych oraz stopień udostępnienia infrastruktury (np. sala gimnastyczna). O zakwalifikowaniu się szkoły do programu będziemy informować poprzez wyznaczonych Trenerów w miesiącu kwietniu lub maju.

Oficjalne pismo do Dyrektorów placówek oświatowych do pobrania TUTAJ.