Operator projektu w 2024 roku wyłoniony.

Ogłoszono wyniki tegorocznego konkursu na realizatora projektu Trener Osiedlowy, Trener Senioralny. Jest nam bardzo miło poinformować Was, że podobnie jak w ubiegłym roku Fundacja na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu została wybrana przez Komisję do realizacji projektu w 2024 roku! Zajęcia z Trenerem Osiedlowym planujemy uruchomić pomiędzy kwietniem a majem tego roku. Nie wiemy, które szkoły zgłoszą swój udział w projekcie. Jeżeli chcecie aby Wasza szkoła brała udział w projekcie poproście Dyrektora o zgłoszenie placówki do biura projektu! Warunkiem uczestnictwa, jest bezpłatne udostępnienie boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz sali gimnastycznej lub obiektu równorzędnego do prowadzenia zajęć w razie niepogody.
Zapraszamy do obserwowania naszego profilu oraz strony!