Szkoły zakwalifikowane do udział w projekcie w 2022 roku.

Szanowni Państwo;

W tym roku, jak nigdy było nam trudno, wybrać szkoły z którymi będziemy współpracować w ramach komponentu Trener Osiedlowy. W Poznaniu znajduje się około 308 placówek edukacyjnych w tym przeszło 80 szkół podstawowych. Do programu zgłosiło się blisko 40 placówek na 20 możliwych miejsc. Komisja kwalifikacyjna brała pod uwagę wiele czynników w tym:

• lokalizację obiektu na mapie miasta uwzględniając, równomierny rozkład na terenie całego miasta;
  • mapę zagrożeń bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży;
  • stopień udostepnienia przez szkołę/ operatora, boiska oraz sali gimnastycznej w razie niepogody;
  • współpracę oraz frekwencję uczestników w latach ubiegłych;

Na chwile obecną do współpracy zostało zakwalifikowanych 19 z 20 obiektów. Ostateczna decyzja w kwestii całorocznej współpracy podejmowana będzie po ustaleniu szczegółów z Dyrektorem placówki, biorąc pod uwagę głównie kwestie wywiązania się ze wstępnej deklaracji o użyczeniu obiektów (szczególnie sal gimnastycznych w razie niepogody). Na chwilę obecną trwają rozmowy z Dyrektorami następujących placówek:

SP 89, ul. Sochaczewska 3
SP 55, ul. Szpaków 1
SP 20, os. Rzeczypospolitej 44
SP 82, ul. Krakowska 10
SP 51, os. Lecha 37
SP 13, ul. Solna
SP 66, os. Przyjaźni 127
SP 35, os. Łokietka 104
SP 12, os. Zwycięstwa 101
SP 14, os. Piastowskie 65
SP 53, ul. Głuszyna 187
SP 4, ul. Rawicka
SP 85, ul. Tomickiego 16
SP 67, os. Stefana Batorego 101
ZSP 13, ul. Hangarowa 14
SP 74, ul. Trybunalska 17
SP 23, ul. Norwida 21
SP 80, ul. Pogodna
SP 11, os. Wichrowe Wzgórze 119

Wszystkie zgłoszenia, które wpłynęły do nas a nie zostały zakwalifikowane w pierwszym etapie, są traktowane jako rezerwowe. Jeżeli, wstępne deklaracje, składane przy zgłoszeniu nie będą miały odzwierciedlenia w ustaleniach z delegowanym Trenerem, kwalifikowane do współpracy będą kolejne szkoły z listy rezerwowej.

Wiemy jak trudno jest wytłumaczyć dzieciakom, że w tym roku nie będzie na boisku ich Trenera, jednak nie na wszystko mamy wpływ. Prosimy o wyrozumiałość i korzystanie również z innych lokalizacji. Z naszej strony będziemy robić co w naszej mocy by jak najwięcej uczestników mogło w tym roku korzystać z naszego programu.

Zespół Zarządzający.