Uwaga! Rusza nabór szkół i obiektów uczestniczących w programie!

Fundacja na rzecz AWF Poznaniu, zaprasza Państwa do udziału w komponencie „Trener Osiedlowy” realizowanym w ramach projektu „Trener Osiedlowy, Trener Senioralny, Trener Przedszkolaka”. W 2021 roku, dzięki głosom mieszkańców Poznania, program po raz kolejny zwyciężył i otrzymał dofinansowanie w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Środki przyznawane są w ramach działań Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania.
Misją naszego programu jest organizacja darmowych, wszechstronnych zajęć sportowo- rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w okresie wolnym od nauki. Oprócz zajęć na 20 obiektach zlokalizowanych na terenie miasta, odbędą się bezpłatne obozy, imprezy oraz zorganizowane wyjścia dla dzieci z placówek współpracujących. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych animatorów absolwentów lub studentów ostatnich lat poznańskiej AWF w okresie kwietnia do grudnia 2022 r.
Należy podkreślić, że działania te nie wiążą się z żadnymi kosztami dla szkoły. Jedynym warunkiem, niemniej KONIECZNYM jest bezpłatne udostępnienie przez Państwa boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią oraz w razie niepogody pomieszczenia do prowadzenia zajęć.
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w ramach programu prosimy o zgłoszenie w terminie do 31.03.2022 r. na kontakt mailowy pod adresem: awftrener@gmail.com lub listownie na adres Fundacji.
Ilość szkół mogących uczestniczyć w działaniach jest ściśle określona. Nie ma możliwości wybiórczej współpracy tj. np. „Trener tylko na wakacje”. O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność zgłoszeń, lokalizacja boiska, współpraca w latach zeszłych oraz stopień udostępnienia infrastruktury (np. sala gimnastyczna). O zakwalifikowaniu się szkoły do programu będziemy informować poprzez wyznaczonych Trenerów w miesiącu kwietniu.