Nowość! Zajęcia z Trenerem Senioralnym- brydż sportowy!

Wszystkich Seniorów zapraszamy na zajęcia brydżowe. Pierwsze zajęcia już 14 czerwca!. Brydż, to wspaniała rozrywka pozwalająca poprawić i utrzymać kondycję umysłową oraz zdolność koncentracji. Nasz umysł, podobnie jak ciało, wymaga treningu, a gra w brydża jest na pewno jedną z lepszych form jego gimnastyki.
Zajęcia organizujemy zarówno dla znających zasady gry w brydża i chcących podnosić swoje umiejętności, jak również wszystkich pragnących nauczyć się grać. W czasie spotkań przybliżymy Państwu zasady brydża sportowego oraz pomożemy w zrozumieniu taktyki gry w turniejach. Równolegle z poznawaniem zasad będziecie Państwo praktykować grę pod okiem prowadzących, służących pomocą w rozwiązywaniu brydżowych problemów.
Grając w brydża uczestniczymy w spotkaniach towarzyskich, poznajemy nowych ludzi, uczymy się współpracy w parze albo z całą drużyną. Wspólnie zadbamy, by nasze spotkania brydżowe przynosiły Państwu satysfakcję z podnoszenia kwalifikacji brydżowych, a ich miła atmosfera przysparzała radości.
Darz brydż!
Miejsce: klub studencki AWF „TROPS” w Poznaniu, ul. Rocha 9.
Termin: wtorki, godz. 10:00 (pierwsze zajęcia 14 czerwca)
Zapisy przyjmują i informacji udzielają:
Marcin Woźniak:    607 616 756, vold41@wp.pl
Michał Zimpel: 661 010 804, michal.zimpel@gmail.com