WALCZYMY RAZEM O ŚRODKI NA 2020 ROK! PROJEKT NR 14!

Podobnie jak w zeszłym roku prosimy Was o pomoc!

Nasz program w całości finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Poznania – Wydział Sportu z puli przyznanej w ramach PBO (Poznański Budżet Obywatelski). Jedyną metodą na to aby kontynuować zajęcia w przyszłym roku jest oddanie przez Was głosu na projekt numer 14- Trener Osiedlowy, Trener Senioralny, Trener Przedszkolaka. W tym roku zgłosiliśmy również projekty regionalne pod nazwą „Nasz sportowy fyrtel.” które polecamy Waszej uwadze. Polecamy numery IV.13 (Głuszyna, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Starołęka- Minikowo-Marlewo, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki) – oraz XI.1 (Fabianowo-Kotowo, Górczyn, Junikowo, Kwiatowe, Ławica)

Każdy może oddać trzy głosy więc możecie wesprzeć trzy inicjatywy! Żeby oddać głos wystarczy wejść na stronę na stronę

zaznaczyć projekty 14, IV.13, XI.1, podać swoje imię, nazwisko, PESEL oraz poznański adres zamieszkania (bezpieczeństwo danych jest gwarantowane przez Urząd Miasta Poznania), obrazek weryfikacyjny i przycisk głosuję! Gotowe!

Przekażcie tę informację swoim rodzicom, dziadkom, sąsiadom, koleżankom i kolegom!

Tylko RAZEM możemy WYGRAĆ!

Dziękujemy za pomoc i trzymajcie kciuki!