Zakończenie zajęć w 2022 roku.

Kochani Seniorzy! Jeszcze trwają ostatnie spotkania mikołajkowe ale z początkiem grudnia zakończyliśmy tegoroczną edycję zajęć z Trenerem Senioralnym. Wielu za Was pytało dlaczego tak wcześnie? Ten rok, pierwszy wolny od obostrzeń pandemicznych, z rekordową ilością grup postawił przed nami nową przeszkodę- inflację. Ceny wynajmu obiektów poszybowały niekiedy o kilkaset procent w górę. Już w połowie roku wiedzieliśmy, że środków będzie za mało (budżet programu od 2019 roku nie uległ zmianie) Mieliśmy do wyboru dwa wyjścia- likwidować niektóre grupy w trakcie roku lub skrócić całość działań o około dwa tygodnie. Nie chcąc aby ktokolwiek z Was był poszkodowany zupełnym wykluczeniem z ćwiczeń zdecydowaliśmy się, zajęcia skrócić. Mamy gorąca nadzieję, że zajęcia w przyszłym roku wrócą planowo o czym będziemy Was informować za pośrednictwem naszych kanałów informacyjnych. Bądźcie zdrowi a korzystając z okazji składamy Wam najlepsze życzenia świąteczno- noworoczne.