Zwycięstwo Trenera Osiedlowego, Senioralnego i Trenera Przedszkolaka w PBO 2019!

Dzięki Państwa głosom oddanym podczas konsultacji społecznych pod nazwą Poznański Budżet Obywatelski na rok 2019, projekt „Trener Osiedlowy. Trener Senioralny. Trener Przedszkolaka” będzie w następnym roku kontynuowany. Wśród propozycji ogólnomiejskich zebrał najwięcej, bo prawie 6 000 głosów. „Jestem wzruszony, że po raz piąty mogę powiedzieć 3 tysiącom seniorów i 6 tysiącom dzieciaków, którzy co roku uczestniczą w tych zajęciach, że będą one kontynuowane. Bardzo dziękuje za wszystkie oddane głosy” – mówił Szymon Rakowski z Fundacji na rzecz AWF, podczas oficjalnej ceremonii ogłoszenia wyników, która odbyła się wczoraj w Urzędzie Miasta Poznania.

Oficjalna relacja kliknij tutaj.

Dziękujemy za każdy oddany głos wszystkim razem i każdemu z osobna.

Wygraliśmy!